Vstavané skrine

Popis prevádzky

Prečo sa rozhodnúť pre vstavané skrine práve od nás?

Profesionálnosť – Súčasťou nášho tímu sú skutoční profesionáli, ktorí sa vo svojej práci naozaj vyznajú. Pracujú u nás ako dizajnéri, tak prvotriedni stolári a montážni pracovníci predstavujúci garanciu tej najvyššej kvality.

Spoľahlivosť – Na nás sa môžete vždy spoľahnúť. Nie sme len anonymná webová stránka, ale predajca so skúsenosťami, ktorého môžete kedykoľvek kontaktovať či navštíviť v interiérovom štúdiu. Spoľahlivosť oceňujú aj naši zákazníci, ktorí sa k nám neustále vracajú.

Tradícia – Výroba vstavaných skríň v našej spoločnosti má bohatú tradíciu. Tisíce spokojných zákazníkov sú toho dôkazom.

Ceny – Vstavané skrine od nás neznamenajú len maximálnu funkčnosť, kvalitu a obrovskú životnosť, ale aj výhodnú cenu. Našim zákazníkom sa snažíme ponúknuť to najlepšie, no s maximálnou citlivosťou voči ich peňaženke.

Rýchlosť – Žijeme v uponáhľanej dobe, a preto určite chcete spolupracovať s rýchlym partnerom. A tým sme aj my. Grafický návrh vstavanej skrine a cenový návrh vám vypracujeme na počkanie a čakaciu dobu na konkrétne riešenie vstavanej skrine sa snažíme skresať vždy na minimum.

Záruka – Našim výrobkom veríme, a preto na ne dokážeme poskytnúť nadštandardnú, až 5 ročnú záruku.

Servis – Spoločne s návrhom a predajom skríň ponúkame aj službu servisu, ktorý vyrieši akékoľvek problémy týkajúce sa vstavaných skríň.


Otváracie hodiny

Po-Pia: 10:00-18:00
So: 09:00-12:00


Kontakty

0948 380 042
saratov@mojaskrina.sk
mojaskrina.sk

Galéria

Prevádzku Vstavané skrine nájdete na prízemí

1pp